Kurumsal SEO

Kurumsal SEO NEDİR ?

İngilizce karşılığı olan Search Engine Optimization (SEO) kelimelerinin kısaltılmış biçimidir. Türkçesi Arama Motoru Optimizasyonudur. Yani yapılan SEO çalışmasıyla birlikte web sitelerin en üstte olması anlamına gelmektedir. Arama motorlarında web sitelerin güncel tutulması durumunda web sitenize sürekli kullanıcı alaraktan müşteri portföyünüzü arttırmak olacaktır.

SEO son zamanlarda çoğu firma tarafından yapılmakla birlikte arama motorlarında rekabet alanı oluşturdu bu sayede SEO adı altında çalışma ortamı açıldı. SEO hizmetini herkes verdiğini söylemektedir yalnız kim nasıl, ne kadar verimli veriyor tartışılır. Kurumsal SEO hizmeti basit gibi görünse de bireysel SEO ya göre daha detaylıdır.

Kurumsal SEO danışmanlığı diğer SEO yöntemlerine göre çok daha kapsamlı ve uzmanlık gerektiren bir yöntemdir. Bu yöntemdeki genel amaç müşterileri web sitesine çekmek ve kalıcılığını sağlamaktadır. Doğru anahtar kelime analiziyle,doğru çalışmalarla artık kurumsal SEO Hizmetini alabilirsiniz.

google seo rehberi seodershanesi 1 - Kurumsal SEO

Yine bu aşamada SEO tek başına yeterli olmamaktadır. Müşteriyi web sitesine çektikten sonra web sitesinin dizaynı, göze hitap durumu, kullanılan resimlerin önemliliği, yazıların boyutu, web sitesinin teması vb. gibi müşteriyi sıkmaması gerekir.Araştırmalara göre kullanıcı web sitesi ve firmaya güveni web sitesini açtıktan sonra oluşmaktadır. Güzel dizayn edilen web sitesinin güvenilirliği yüksek olarak görmektelerdir. Yani markaların değerini yükseltmek için SEO ya da tıklama tek başına yeterli olmamaktadır.

Elbette kaliteli bir SEO hizmeti almazsanız veya adwors yani ücretli reklamlar yapmazsanız, kullanıcıların bu kadar büyük bir mecra’da sizi bulmaları çok ama çok zordur. İşte burada kurumsal SEO hizmeti devreye girmekte. Kaliteli bir SEO firması sizi Google gibi arama motorlarına sürekli olarak ödeme yapmaktan çok daha düşük maliyetlerle kurtarır.

Kurumsal SEO’nun Önemi

Kurumsal SEO hizmeti ile düşük maliyetlerle arama motorlarında üst sıralarda yer alırsınız ve hedef kitleniz sizi kolaylıkla bulabilir.
Arama motorlarında üst sıralarda yer almak güven ve prestijinizi arttırır, müşterilerinizin kalıcı olmasını sağlarsınız.

SEO hizmeti çalışması bir maliyet veya masraf olarak görmemek gerekir arama motorlarında var olmanız firma popülaritesini arttıracaktır.
Marka bilinirliğinizi direk çok yüksek biçimde ve kalıcı olmak üzere etkiler.

Kurumsal SEO çalışması yapılırken mutlaka SEO uzmanları tarafından tavsiye alınmalı hatta mümkün ise kurumsal SEO çalışması SEO uzmanlarına teslim edilmelidir. Çünkü yapılan çalışma eğer yanlış yapılırsa siteniz arama motorlarında hiç gözükmeye bilir. Bu açıdanda kurumsal SEO çalışması çok önemlidir.

kurumsal seo

Kurumsal SEO Fiyatları

Normal SEO fiyatları beli olmakla birlikte diğer SEO hizmetlerinden daha farklı olan Kurumsal SEO Fiyatları farklılık göstermektedir. Kurumsal SEO fiyatlarının belirlenebilmesi için yapılacak olan çalışma, izlenilecek yol esasına dayanarak fiyat belirlenmektedir.Kurumsal SEO fiyatları için bizlere iletişim yoluyla ulaşabilirsiniz.