Kurumsal SEO Nedir ?

Posted by admin
Category:

SEO’nun anlamı arama motoru optimizasyonudur. Yani arama motorlarında web sitelerin üst sıralarda yer alması olayı da diyebiliriz. Günümüzde arama motoruna olan ilginin artmasıyla birlikte SEO hizmetini ön plana getirdi. SEO danışmanlık hizmeti kolay gibi durmaktadır. Bilgisayardan anlayan kişilerin bende yapabilirim diyebilecek çalışmaları bulunmaktadır yalnız bu durum kolay gibi dursada herkes yemek yapabilir ama kim daha iyi yemeği yapar sorusunu sormak isteriz.
Kurumsal SEO Danışmanlığı ve Bireysel SEO olarak ikiye ayrılmaktadır.Kurum içerinde yapılan SEO hizmetine kurumsal SEO denilmektedir. İki çalışmada birbirine benzer olsada tam olarak çalışmalar aynı değildir.Link çalışmaları, site içi ve site dışı çalışmaları olarak farklılıklar görünmektedir.

Firmaların firma popülaritesini arttırması için sıklıkla başvurmaktadır maliyetlerinin düşük olmasıyla birlikte SEO hizmeti veren kişilerin web siteleri yükseltmek için hilelerde kullanmaktadır. Hileden kastımız alakası olmayan sitelerden çıkılan linklerdir faydalı gibi gözükse de SEO çalışması yapılan web sitesine tamamıyla zarar vermektedir.Bu olayı şöylede anlatabiliriz tanımadığını ve daha önce herhangi bağlantınız olmayan kişiye kefil olur musunuz? ile birebir örtüşmektedir.Arama motoları bu durumu farkettiği durumda web sitenizi spama düşürmektedir. Kurumsal SEO Hizmeti aldığınız ve Yaptırmış olduğunuz tüm çalışmalar, maliyetler tamamıyla çöpe atılmış olacaktır bunun için SEO çalışması yaptıracaksanız SEO hizmeti verecek kişiyi,firmayı iyi araştırmanız gerekmektedir. SEO Hizmetini 3 yıldır vermekteyiz arama motorlarını yakından takiben ve web yazılım olarak yazılım kısmında arama motorların son kod yapılarını kullanmaktayız. Kurumsal SEO hizmeti için bizlerden destek alabilirsiniz. Gereken tüm
teknik desteği vermekten gurur ve mutluluk duyarız.